Suderinamumo testas


Numerologinė sistema, pristatoma šioje programoje, remiasi Pitagoro sistema, tačiau ji buvo pritaikyta specialistams, profesionaliai konsultuojantiems žmonių suderinamumo srityje, atrenkantiems darbuotojus įmonėms, taip pat teikiantiems konsultacijas šeimoms.
Dabar šia systema galite naudotis ir jūs. Ji padės daugiau sužinoti apie suderinamumą su jums svarbiu žmogumi, jūsų santykių perspektyvą, o gal net susirasti antrąją pusę.
Galėsite sužnoti kaip susiklostys:
-asmeniniai santykiai;
-dalykiniai santykiai su partneriais/vadovais/bendradarbiais.

DOVANA MŪSŲ SVETAINĖS LANKYTOJAMS.

Ši informacija pasiekiama tik registruotiems vartotojams. Norėdami nemokamai perskaityti informaciją esančią sveteinėje jums reikia užsiregistruoti arba prisijungti prie jau esančios paskyros.

Jeigu dar neesate užsiregistravę mūsų svetainėjė Jums reikės:
1. Įsidėti dominančią numerologinę analizę į krepšelį
2. Užpildyti registracijos formą
3. Grižus į pagrindinį puslapį dar kartą paspausti ant Jūs dominančios numerologinės analizės ir užpildžius savo gimimo datą iš karto matyti atsakymus.

Ir tai dar ne viskas! Po registracijos jūs galėsite nemokamai peržiūrėti visus numerolgo Stanislavo Mušinskio aprašytus testus. Tikimės Jūs sužinosite kažką naujo apie save ir savo artimuosius, o jeigu norėtumėte išmokti numerologijos mokslo, kviečiame Jūs ateiti į Taroakademijos rengiamus numerologijos kursus kurie prasidės 2017.09.30. Išsamesnė informacija tel 8-616 33 111
el.p. info@taroakademija.lt


Apmokestintas turinys

Norėdami tęsti:

  • Jei jau įsigijote šio turinio peržiūros prenumeratą - prisijunkite prie savo paskyros.
  • Kitu atveju - užsiregistruokite prie mūsų sistemos ir įsigykite daugkartinės peržiūros prenumeratą šiam turiniui:

Nemokamai! (0.00 Lt)


Vyras:    


Žmona: