Lenormand orakulas
079a9a5adeca
Trukmė – 24 val. (2 mėn). Kaina – 120 Eur.
Būrimo Lenormand orakulu kursas. Skiriamieji Lenormand kaladės bruožai. Kortų struktūra, aktyvūs ir pasyvūs simboliai, klasikinės ir šiuolaikinės kortų reikšmės, senoviniai čigoniški ir šiuolaikiniai išdėstymai, kortų paruošimo būrimui ypatybės, būrimo apie esamus ir būsimus įvykius praktika, karminiai išdėstymai, paprastų kortų ir Lenormand orakulo išdėstymai.
TEL. 8-616 33 111
INFO@TAROAKADEMIJA.LT

Astromitologinė kaladė
mif
Labai turininga kaladė-orakulas, kurią sudaro 54 kortos.
Visose kortose pavaizduota žaidimo korta, žvaigždynas, geomantinis ženklas, mitologinis siužetas ir talismano ženklas, kuris vaizduojamas ant negatyvius įvykius pranašaujančių kortų. Tokį ženklą klientui patariama pasigaminti, nes tai padeda apsisaugoti nuo negatyvios įtakos ir atneša sėkmę.
Kampuose pavaizduoti simboliai, pasakojantys apie praeities ir ateities poveikį. Taip pat kortose vaizduojamos gėlės, simbolizuojančios patarimą ir įvykį vykstantį „čia ir dabar“. Kaladė unikali tuo, kad leidžia praplėsti simbolių išmanymą (beje, būrimas iš geomantinių figūrų vienintelis leidžiamas musulmoniškose šalyse). Kaladė taikliai nusako įvairių gyvenimo sričių įvykius. Tai išties puiki kaladė pranašystėms ir gilesniam simbolikos ir mitologijos supratimui.
TEL. 8-616 33 111
INFO@TAROAKADEMIJA.LT

Bellini orakulas

41kr-Db7RrL._SY298_BO1,204,203,200_

Šios kaladės-orakulo kūrėjas – aiškiaregys, magas Edmondas Billodo. Jo palikimas – daugybė išsipildžiusių pranašysčių, tarp jų ir pirmojo pasaulinio karo pranašavimas.
20 amžiuje kitas aiškiaregys, Mišelis Borže, papildė šią kaladę simbolika. Kaladę sudaro 50 kortų, 49 iš jų remiasi principu „7 planetos ir 7 jų apraiškos“. Papildoma žydra korta sustiprina bet kurios šalia iškritusios kortos reikšmę. Šiuo metu Bellinio orakulas labai populiarus Prancūzijoje.
TEL. 8-616 33 111
INFO@TAROAKADEMIJA.LT

Palmistrija orakulas (chiromantinis)
4553586
Šios kaladės kortose atsispindi 7 delnų tipai. Kiekvienam tipui priklauso 8 kortos.
Kiekvienoje kortoje pavaizduota paprasta korta, kuri suteikia papildomos informacijos apie įvykį. Taip pat kortose vaizduojamos delno dalys, atitinkančios kortos pavadinimą. Mokymasis dirbti su šiomis kortomis padeda geriau suprasti chiromantijos meną, ypatingas dėmesys skiriamas slaptoms linijoms, nes pavaizduotos kortose delno linijos buvo naudojamos teismų praktikoje.
TEL. 8-616 33 111
INFO@TAROAKADEMIJA.LT

Madam Indiros orakulas
wpid-tarot21
Šis orakulas sukurtas arabų kilmės Prancūzijos pilietės.
Kaladėje 20 keturių rūšių (spalvų) kortų. Kaladėje yra kortų, lemiančių viso išdėstymo reikšmę. Orakulas remiasi senovinėmis pranašavimo koncepcijomis, pritaikytomis šiuolaikiniam pasauliui.
Kaladė labai paprasta naudoti ir atsako į bet kokius klausimus.
TEL. 8-616 33 111
INFO@TAROAKADEMIJA.LT

Mažoji Eteilos kaladė (Petit Etteilla)
petitetteillacards
Viena iš seniausių prognozavimui skirtų kaladžių. Ji buvo sukurta 18 a. žaidimo kortų kaladės pagrindu Prancūzijoje. Jos autoriumi laikomas Žanas Batistas Aliet (Eteila), visą gyvenimą siekęs sukurti būrimo instrumentą, kuris galėtų ne tik išpranašauti įvykius, bet rodytų ir jų laiką dienu tikslumu.
„Mažoji Eteila“ – tai kaladė, suteikusi pagrindą prancūzų ir pasaulio būrimo krypčiai, savo ruožtu sukūrusiai europietišką žaidimo-būrimo kortų tradiciją. Darbas su šia kalade leidžia nustatinėti tikslų būsimų įvykių laiką ir paliesti sapnų simbolikos ir jos analizavimo kortų pagalba klausimus.
Kaladę sudaro 33 kortos, kurios buvo skirtos tik burti. Kaladės patogumas, kad ji sudaryta žaidimo kaladės pagrindu, tik pridėtas signifikatorius (asmens korta).
Kiekvienoje kortoje pažymėta ir pagrindinė, ir apverstos  kortos reikšmė. Kortose pažymėti ir deriniai, t. y. 2, 3, 4 vienodos kortos. Toks numeravimas leidžia atlikti ir paprastus numerologinius išdėstymus (skirtingus nuo tokių pat išdėstymų kitomis kortų kaladėmis).
Kaladė unikali tuo, kad nurodo tikslų įvykių laiką (dienas, mėnesius).

TEL. 8-616 33 111
INFO@TAROAKADEMIJA.LT